Pārlekt uz galveno saturu

IEROBEŽOJUMI COVID-19 pandēmijas laikā!

Cien. klienti!

COVID-19 pandēmijas laikā un kamēr Latvijā izsludināts ārkārtējais stāvoklis, LLU Veterinārajā klīnikā tiks nodrošināti profilakses pasākumi, lai izvairītos no slimības izplatības.

Informācija zirgu klīnikas klientiem: Tiks nodrošināta neatliekamā palīdzība un ambulatorā pieņemšana. Tiek atceltas plānveida operācijas. Pirms ierašanās klīnikā, lūdzu zvanīt - +371 26360367.

Informācija klīnikas apmeklētājiem:

  1. Pirms vizītes, aicinām telefoniski vai elektroniski konsultēties ar klīnikas personālu, lai izvērtētu nepieciešamību LLU VK apmeklēt COVID-19 pandēmijas laikā. 
  2. Klīnikā aizliegts ierasties personām, kurām atbilstoši SPKC vadlīnijām ir jāievēro karantīna vai pašizolācija.
  3. Aicinām klīniku neapmeklēt cilvēkus, kuriem novēro augšējo elpošanas ceļu saslimšanas simptomus un/vai drudzi. Šādi klienti netiks apkalpoti.
  4. Aicinām par saņemtajiem pakalpojumiem norēķināties, lietojot bezkontakta maksājumus, līdz minimumam samazinot skaidras naudas apriti.
  5. Ierodoties LLU Veterinārajā klīnikā, lūdzu veiciet roku mazgāšanu un dezinfekciju.
  6. Ievērojiet divu metru distanci. 

 

Mazo dzīvnieku klīnikas reģistratūra darba dienās būs atvērta no plkst.9:00 līdz 18:00. Neatliekamo palīdzību nodrošinām diennakts režīmā.

 

LLU Veterinārmedicīnas fakultātes administrācija rūpīgi seko līdzi SPKC datiem un ja tas būs nepieciešams, tad ierobežojumi tiks pastiprināti. 

 

Vēlam labu veselību Jums un Jūsu mājdzīvniekam!

Submitted on: Se, 03/14/2020 - 10:38