Pārlekt uz galveno saturu

Ganāmpulka veselības vizītes

Piedāvājam konsultatīvas vizītes ar ievirzi ganāmpulkā radušās problēmas risināšanu:

  • PARAZITĀRO SLIMĪBU kontroles vizīte un apkarošanas plāna (ārstnieciskās/profilaktiskās dehelmintizācijas) izveide un izpildīšana.

Piemēri problēmām ganāmpulkā – Diareju (caureju) gadījumā jebkura vecuma dzīvniekiem parazitāro ierosinātāju izslēgšana ir aktuāla. Zema produktivitāte un/vai tās kritums, zema kondīcija un/vai tās samazināšanās, dzīvnieki kļuvuši mazāk aktīvi, redzama apmatojuma izkrišana vai tā zudums, bieža slimošana ar sekundārām infekcijām, novērojami aborti, augsta mirstība jaundzimušajiem, jaundzīvniekiem un pieaugušiem dzīvniekiem.  Nenovēro dzīvmasas pieaugumu jaundzīvniekiem. Visu šo iemeslu cēlonis var būt parazītu invāzija ganāmpulkā.

(Dr.med.vet. Dace Keidāne, Mag.med.vet. Anna Krūklīte)

  • TESMENS VESELĪBAS un piena slaukšanas kontroles vizīte. Saimniecībā novērojams mainīgs izslaukums, samazināts izslaukums, paaugstināts vai kāpjošs somatisko šūnu skaits pienā, bakteriālais piesārņojums pienā, subklīnisku mastītu vai klīnisku mastītu bieža parādīšanās. Piedāvājam arī situācijas izvērtēšanu un analīzi saimniecībā.

(Veterinārārsts Ivars Lūsis)

  • JAUNDZĪVNIEKU VESELĪBAS kontroles vizīte. Novērojama problēma jaundzīvnieku grupās (caurejas, klepus, vāji, dzīvot nespējīgi teļi, jēri, augsta mirstība).

Elpošanas slimību diagnostika, izmantojot, transtraheālo noskalojumu bakterioloģiskos izmeklējumus/ antibiogramma. Diareju gadījumos – koproloģiskā izmeklēšana, bakterioloģiska izmeklēšana un/vai eksprestestu izmantošana. Kā arī vides un imunitātes līmeņa kontrole.

(Veterinārārste Aija Mālniece)

  • AITU GANĀMPULKA** veselības vizīte. Šī vizīte piedāvā risināt, dažādas – ar menedžmentu, ēdināšanu, pieaugušu aitu vai jēru saslimstību, mirstību, vāju auglības rādītāju, abortu, zemu jēru saglabāšanas rādītāju, sliktu dzīvsvara pieaugumu jēriem saistītās problēmas. Kā arī esam atvērti risināt arī citas aitu ganāmpulkā radušās problēmas.

(Veterinārārste Aija Mālniece)

Piedāvājam konsultācijas arī citu ganāmpulka individuālu problēmu risināšanai.

Vizītes cena – EUR 60.00/h*

* Papildus piemērojami ceļa izdevumi, paraugu laboratoriskā izmeklēšana, izlietotie materiāli.

** Aitu ganāmpulka vizītes cena sākot no EUR 40.00/h vai vienojoties individuāli, plus ceļa izdevumi.

Parazitaloģisko izmeklējumu cenas

Dzīvnieka suga

Cena par 1 paraugu

Govis, aitas, kazas

EUR 3.00

Zirgi

EUR 2.00

Cūkas

EUR 3.00

Suņi, kaķi

EUR 3.00

Piedāvājam arī grūsnības noteikšanu govīm, aitām, kazām (govīm EUR 2,50 par vienu govi, aitām EUR 45.00/h) ar ultrasonogrāfu.

 Veicam dzīvnieku līķu patologanatomiskās sekcijas ar iespēju veikt bakterioloģiskos, histoloģiskos izmeklējumus.

 

Kontaktinformācija: 

Lauksaimniecības dzīvnieku klīnika:  +371 29429431;  ldz.klinika@gmail.com

Submitted on: Pr, 03/19/2018 - 15:02