118a612f57f91cd25396aa9a259bd86c

Kā mūs atrast

Kristapa Helmaņa iela 8, Jelgava

1. ar automašīnu:

Jūsu ērtībai LLU Veterinārās klīnikas teritorijā atrodas vairākas autostāvvietas Jūsu transportlīdzekļa novietošanai.


Skatīt lielāku karti

Braucot no Rīgas puses caur Ozolniekiem: Rīgas ielas krustojumā ar Pumpura ielu pie luksofora (pirms skaistumkopšanas salona „Dīva”) griezieties pa kreisi, pirmajā krustojumā griezieties pa labi un turpiniet braukt pa galveno ceļu, līdz ceļa kreisajā pusē redzēsiet LLU Veterināro klīniku.

Braucot no Rīgas puses pa apvedceļu: Loka maģistrāles krustojumā ar Aviācijas ielu (pirms stadiona) griezieties pa kreisi, turpiniet braukt pa Aviācijas ielu līdz krustojumam ar Helmaņa ielu (pirms veikala „Otto”), kur griezieties pa labi un turpiniet braukt pa Helmaņa ielu, līdz ceļa labajā pusē redzēsiet LLU Veterināro klīniku.

Braucot no Dobeles, Tukuma puses: šķērsojiet Lielupes tiltu, Rīgas ielas krustojumā ar Brīvības bulvāri pie luksofora (pirms būvniecības preču veikala „Krūza”) griezieties pa labi, turpiniet braukt pa Brīvības bulvāri līdz ielas galam, apļveida krustojumā pretī Veterinārmedicīnas fakultātei, griezieties pa kreisi un turpiniet braukt līdz ceļa labajā pusē redzēsiet LLU Veterināro klīniku.

Braucot no Iecavas puses: Garozas ielas krustojumā ar Aviācijas ielu (pirmajā krustojumā pēc dzelzsceļa sliedēm) griezieties pa labi, turpiniet braukt pa Aviācijas ielu līdz krustojumam ar Helmaņa ielu, krustojumā griezieties pa kreisi (pēc veikala „Otto”), turpiniet braukt pa Helmaņa ielu līdz ceļa labajā pusē redzēsiet LLU Veterināro klīniku.

Braucot no Kalnciema puses: šķērsojiet Lielo ielu pa Kalnciema ceļu, turpiniet braukt pa Garozas ielu līdz krustojumam ar Brīvības bulvāri, kur pie luksofora griezieties pa kreisi, turpiniet braukt pa Brīvības bulvāri līdz ielas galam, apļveida krustojumā pretī Veterinārmedicīnas fakultātei, griezieties pa kreisi un turpiniet braukt līdz ceļa labajā pusē redzēsiet LLU Veterināro klīniku.

2. ar Jelgavas pilsētas sabiedrisko transportu:

 • 5. un 19. autobuss no centra līdz pieturai Helmaņa iela;
 • 14a autobuss no centra līdz pieturai Akmeņu iela;
 • 5. autobuss no RAF dzīvojamā masīva līdz pieturai Helmaņa iela;
 • 25. autobuss no RAF dzīvojamā masīva līdz pieturai Akmeņu iela.

Informācija par autobusu kustību sarakstiem:

 • Jelgavas autobusu parka mājas lapā www.jap.lv sadaļā Maršrutu izdrukas;
 • zvanot uz diennakts uzziņu tālruni 63045945.

VETERINĀRMEDICĪNAS FAKULTĀTES TERITORIJAS PLĀNS

teritorija

A – 1.stāvs – Klīniskais institūts; 2.stāvs – Dekanāts, Pārtikas un vides higiēnas institūts; 3.stāvs – Preklīniskais institūts

B – Klīniskais institūts

B1 – Fizioterapijas nodaļa

C – Mākslīgās apsēklošanas laboratorija; Vivārijs

D – Zinātniskā institūta Bior paraugu pieņemšanas vieta

E – Anatomikums, sekciju bloks

F – Pārtikas un vides higiēnas institūts

G – Mazo dzīvnieku izolators – viesnīca

I1, I2 – Saimniecības ēkas

J – Bioloģisko atkritumu dedzinātava

K – Zirgu klīnika

M – Mazo dzīvnieku klīnika

S – Lielo dzīvnieku stacionārs

PVD – Pārtikas un Veterinārā dienesta Dienvidzemgales pārvalde

 

LLU VETERINĀRĀS KLĪNIKAS ĒKU IZVIETOJUMS

Presentation1

Ja rodas grūtības mūs atrast, zvaniet uz klīnikas reģistratūru pa tālruņiem 63021918 vai 29484198, priecāsimies Jums palīdzēt!

2 thoughts on “Kā mūs atrast

 1. Zaiga

  Labdien,
  Gribēju uzzināt, vai drīkst mūsu mīļajam kaķītim :)) actiņā pilināt tobradex. Mums vetārsts pag. vasarā izrakstīja tobrex, kas, protams, ir beidzies. Tagad vīram aptiekā iedeva tobradex.
  Kaķim labā actiņa pastāvīgi it kā asaro – izdalās tādi kā asiņaini izdalījumi pa iekšējo kaktiņu un ir nogājusi spalva no apakšējā plakstiņa mazā pleķītī. Acs izskatās kā apsarkusi. Ārsts teica, ka tā varētu būt kāda dziļa infekcija/ baktērija, ko runcis varbūt dabūja pag. pavasarī pēc kautiņa ar kaimiņu runci, kad viņam bija pamatīgi iekosts vaigā. Vaigs toreiz bija stipri sastrutojis un viņam brūci tīrīja un deva antibiotikas. Bet varbūt, ka tas nav īstais iemesls asarošanai.
  Mans vīrs ir izpētījis aprakstu, ka tobradex veicina acs spiediena paaugstināšanos un citas nelaimes un baidās zāles pilināt. Un nezina, cik ilgi varētu pilināt. Un varbūt, ka pavisam citādi vajag ārstēt…
  Runcis pašlaik dzīvo patālu laukos, kur ārsti nav raduši iedziļināties parastu baltraibu kaķu veselības problēmās. Tāpēc mēs nevaram viņu aizvest pie jums uz klīniku.

  Cerībā sagaidīt kādu padomu
  Zaiga Sneibe

 2. Linda Kokoreviča Post author

  Labdien, Sneibes kundze,
  Noteikti šobrīd neieteiktu Jums lietot minētos pilienus, jo tie satur ne tikai antibiotikas, bet arī hormonālos preparātus, kas var arē nelabvelīgi ietekmēt acs veselību. Šo pilienu lietošana būtu iespējama tikai pēc pilnvērtīgas acs izmeklēšanas un veterinārārsta apskates. Iespējams, ka kaķim ir kāda vīrusa infekcija, ar šiem pilieniem Jūs īslaicigi uzlabosiet acs izskatu, bet ilgtermiņā pamatslimība tikai pasliktināsies. Ieteiktu Jums rast iespēju tomēr kaķīti parādīt veterinārārstam vai dzīvnieku acu ārstam.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


6 + = 13

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>